Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć do góry

Usługi

Informatyka - Grafika - Poligrafia - Fotografia

Pogotowie komputerowe

Oferujemy Państwu tzw. Pogotowie Komputerowe - w skład oferty wchodzi serwis sprzętu komputerowego, montaż i modernizacja komputerów, naprawy komputerów, zakup nowych komputerów. Rozwiązujemy zarówno problemy ze sprzętem jak i oprogramowaniem (system Windows), zapewniamy odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, instalujemy Internet.

Uszkodzony sprzęt zabieramy jak i odwozimy własnym transportem!!!
 
USŁUGI SERWISOWE
Dysponujemy wysoko kwalifikowaną kadrą specjalizującą się w obsłudze sprzętu komputerowego, sieci lokalnych i rozległych oraz w rozbudowie jak i konserwacji okablowania sieci. Proponujemy usługi serwisowe, naprawa komputerów, sprzętu komputerowego, sieci komputerowe, zarówno na zasadzie stałych umów serwisowych jak i jednorazowych zleceń.

NAPRAWA KOMPUTERA
Nasz serwis komputerowy to naprawa komputerów w siedzibie Państwa firmy, jeśli natomiast awaria komputera wymaga dłuższej diagnostyki możemy zapewnić zastępczy sprzęt komputerowy na czas naprawy.

AWARIA SIECI
Obecnie działalność praktycznie każdej firmy uzależniona jest od sprawnego działania systemu teleinformatycznego, utrata dostępu do informacji prowadzi najczęściej do poważnych strat w zakresie podstawowej działalności firmy. Podstawowe powody niewydolności systemu informatycznego to awaria platformy sprzętowej (np. awaria komputera, serwera, routera), awaria oprogramowania lub awaria sieci.

SERWIS KOMPUTEROWY
Oferujemy zapewnienie części zamiennych - Klient ma zapewnioną dostawę części zamiennych lub urządzenia zastępczego w określonym czasie i w ustalone miejsce - naprawa komputera przebiega sprawnie. Problemy z komputerem rozwiązywane są u Państwa w firmie. W ramach umowy w przypadku awarii sprzętu komputerowego możliwe jest również dostarczanie urządzenia zastępczego na czas naprawy tak więc naprawa komputerów nie musi się wiązać z przestojem w funkcjonowaniu firmy.
 
OPIEKA INFORMATYCZNA
Pełen outsourcing IT - dzięki tej usłudze można zminimalizować koszty utrzymania własnych służb informatycznych. Zapewniamy outsourcing w zakresie administracji urządzeń (routerów, przełączników, AP, serwerów, stacji roboczych,urządzeń peryferyjnych).

WIRTUALIZACJA

Redukcja kosztów dzięki pełnemu wykorzystaniu fizycznych zasobów.

SIECI INFORMATYCZNE

Instalacja oraz wdrażanie rozwiązań sieciowych, które umożliwiają przesyłanie danych pomiędzy elementami infrastruktury sieciowej.

SYSTEMY WiFi

Rozwiązania umożliwiające bezprzewodowy dostęp do zasobów infrastruktury sieciowej.

BEZPIECZEŃSTWO SIECI INFORMATYCZNYCH

Implementacja odpowiednich mechanizmów pozwalających na utrzymanie infrastruktury sieciowej na bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA DANYCH

Klasyfikacja oraz ochrona danych przed nieautoryzowanym dostępem przez niepowołane osoby.

W SIEDZIEBIE FIRMY

USŁUGI SERWISOWE - SERWIS KOMPUTEROWY - NAPRAWA KOMPUTERÓW - POGOTOWIE KOMPUTEROWE

UWAGA !!!
Nie wykonujemy ekspertyz uszkodzonego sprzętu "na poczekaniu". Natychmiast po diagnozie kontaktujemy się z Państwem telefonicznie informując o całkowitym koszcie naprawy jeszcze przed jej wykonaniem. Czas diagnozy wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy.

Za odzyskanie danych pobierana jest dodatkowa opłata!!!

Zapraszamy w godzinach od 9.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 14.00