Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć do góry

Usługi

Informatyka - Grafika - Poligrafia - Fotografia

Aplikacje WWW

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy nowoczesne strony internetowe z wykorzystaniem najnowszych trendów panujących w branży.
Oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych o dowolnej tematyce oraz wielkości.
Technologie w których tworzymy strony: HTML/XHTML, CSS, FLASH, PHP
Optymalizacja stron internetowych polega na poprawieniu jakości witryny pod kątem właściwej struktury, poprawności semantycznej kodu oraz lepszej dostępności dla wyszukiwarek.
Efektem prawidłowo przeprowadzonej optymalizacji jest kod, tworzący przejrzystą strukturę strony.
Podstrony lepiej się indeksują i osiągają wyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych.
Pozytywny wpływ optymalizacji można zauważyć w ożywieniu statystyk odwiedzin witryny,
Oferujemy usługi programistyczne - tworzenie oprogramowania. Tworzenie aplikacji na zamówienie klienta w pełni dostosowane do jego potrzeb.
Aplikacje tworzone są na zamówienie klienta zgodnie z przedstawionymi wymaganiami funkcjonalnymi. Mogą bazować na projektach własnych jak również dostarczonych przez klienta, podejmujemy się również modyfikacji i rozszerzania funkcjonalności już istniejących systemów.
Dostarczamy naszym klientom bezpieczne rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne. Usługi przez nas oferowane obejmują tworzenie aplikacji, integrację, wdrażanie systemów: bazodanowych, aplikacyjnych, serwerów poczty elektronicznej i serwisów Webowych. Specjalizujemy się też w tworzeniu oprogramowania i integracji systemów intranetowych, systemów obiegu dokumentów, kontroli dokumentów, zarządzania zasobami i zleceniami. Tworzymy panele administracyjne, systemy CMS zarządzania zawartością serwisów WWW, statyczne i dynamiczne strony WWW.
Swoje produkty opieramy na technologii intranetowej i produktach Open Source (PHP, MySQL) dzięki czemu oferujemy pełną funkcjonalność produktów z dowolnej stacji roboczej poprzez przeglądarkę internetową jak również atrakcyjną ofertę cenową swoich produktów.
Tworzenie oprogramowania może obejmować cały cykl życia systemu lub uzgodnione etapy: poczynając od specyfikacji funkcjonalnej poprzez projekt struktury, kodowanie programu, testowanie, implementację i szkolenie użytkowników po utrzymywanie oprogramowania.
Nasz zespół realizuje projekty przy zachowaniu wysokiej jakości projektowanego oprogramowania, dokumentując każdy etap w pracach nad projektem zapewniając usługi programistyczne na najwyższym poziomie. W przypadku intensywnej współpracy oferujemy wsparcie 24 godziny na dobę.
Jesteśmy przekonani, iż współpraca z nami w zakresie obsługi stron WWW zapewni naszym klientom wyższą fachowość przy zredukowaniu kosztów.
Pozycjonowanie stron WWW, promocja w internecie, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pozycjonowania i promocji stron www w popularnych polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Pozycjonowanie jest procesem, którego najistotniejszymi etapami są dobór fraz kluczowych połączony ze skonfigurowaniem edytowanych na stronie tekstów oraz rejestracja w popularnych wyszukiwarkach.