Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^ Wróć do góry

Usługi

Informatyka - Grafika - Poligrafia - Fotografia

Koszulki

Wydruki na odzieży, na zamówienia klientów wykonywane są w zależności od wzoru metodą termotransferu za pomocą specjalnych folii, druku cyfrowego i sublimacji.

Folie termotransferowe

Napisy oraz nadruki jedno i dwukolorowe bez przejść tonalnych wykonywane są termotransferem. Technika ta jest bardzo trwała i nawet po kilkudziesięciu praniach nie widać żadnych objawów zużycia.

Folia transferowa FLEX jest materiałem wykonanym z wysokiej jakości gładkiej, matowej folii poliuretanowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem (grubość 50 mikronów) oraz z wysokiej jakości półmatowej folii vinylowej, zlaminowanej z termicznie aktywowanym klejem ( grubość 125 mikronów). Stosowana jest głównie przy mniejszych ilościach, dzięki czemu cena jednostkowa nadruku jest atrakcyjna. Folię Flex nanosić można na bawełnę, bawełnę-poliester, poliester-akryl. Opracowany graficznie projekt wykonany w wektorach, wycinany jest na ploterze tnącym, a następnie po usunięciu zbędnych elementów wgrzewany w odzieży za pomocą specjalnej prasy transferowej. Metoda ta pozwala na otrzymanie trwałego nadruku, jednakże ogranicza ilość zastosowanych kolorów i wyklucza uzyskanie efektu cieniowania.

Folia transferowa FLOCK jest wysokiej jakości materiałem na bazie włókien viskozy. Dobrze łaczy się z materiałami takimi jak: bawełna, poliester, mieszanki bawełny z poliestrem oraz naturalnymi i syntetycznymi tkaninami z wyjątkiem nylonu i tkanin impregnowanych wodoodpornie. Dzięki zastosowaniu wysokich i gęstych włókien posiada charakterystyczną fakturę tzw. meszek i głębię koloru, w rezultacie nadruk przypomina swą strukturą zamsz.

Folia transferowa PUCHNĄCA do ploterów tnących. Grubość 110 mikronów przed transferem. Można nanosić ją na bawełnę, bawełnę-poliester, poliester. Folia nośna jest lekko klejąca.

Nadruki termotransferowe

Nadruki wielokolorowe i zdjęcia wykonywane są drukiem cyfrowym. Wzór drukowany jest na specjalnym papierze a następnie wycinany/plotowany i wgrzewany w materiał.